CHCEME SE PRO VÁS NEUSTÁLE ZLEPŠOVAT

Pečlivě dbáme na zpětnou vazbu od našich zákazníků, která nám umožňuje neustále zlepšovat naše služby.

Je nám ctí, že za námi stojí řada spokojených zákazníků a funkčních realizací.

Další služby

Vzhledem ke své dlouhodobé existenci máme praxi i v několika dalších oblastech, ve kterých Vám nabízíme své služby:

 • Realizace výběrových řízení na různé pracovní pozice
  Zajistíme kompletní přípravu a realizaci výběru Vašeho nového pracovníka. Vypracujeme s Vámi popis pracovní pozice a požadavky na ni, získáme potencionální zájemce a z nich vybereme toho, který se hodí právě pro Vaši organizaci.
  Využíváme při tom důkladné ověření uváděných znalostí, psychologické metody pro poznání jeho osobnosti a předpokládané interakce s druhými.
 • Rozvoj zaměstnanců v oblasti „soft skills“ 
  Ať pracujete v jakémkoli oboru, téměř vždy musíte komunikovat s druhými (se zákazníky, kolegy či podřízenými). Často se potřebujete prosadit či udělat dobrý první dojem, chtěli byste ostatním porozumět a chápat jejich motivaci. Vedle kurzů projektového řízení nabízíme proto také kurzy „Efektivní komunikace a sebeprezentace“, „Jak dosáhnout synergie v práci v týmu“, Jak kvalitně řídit a motivovat pracovníky“ či „Efektivní zvládání pracovního náporu“.
 • ICT služby
  Rádi pro Vás zajistíme vedení WWW stránek, tvorbu informačního či přihlašovacího systému či vytvoření elektronických dotazníků.
 • Zajištění spolupráce s mladými a talentovanými lidmi
  Díky našemu úzkému kontaktu na aktivní vysokoškoláky Vám s nimi můžeme zajistit kontakt. Můžeme jim od Vás předat informace, provést mezi nimi průzkum, upozornit je na výrobek či službu, jež je pro ně výhodná. Můžeme Vám pomoci vytipovat osobu či studentskou organizaci, s kterou byste chtěli spolupracovat.
„Soustředíte-li se na výsledky, nikdy se nezměníte. Zaměříte-li se na změnu, výsledků dosáhnete.“
Jack Dixon